Лист Правлінню ОК «ЖК «ЛЮСТДОРФ» від ТОВ "КОМУНСЕРВІС"

Раніше ТОВ «КОМУНСЕРВІС» повідомляло про необхідність змін умов електропостачання житлового масиву Совіньйон.
Ці зміни обумовлені в першу чергу вимогами самих мешканців Совіньйону, а також ситуацією при якій ТОВ «КОМУНСЕРВІС» вимушено сплачувати за спожиту електроенергію в повному обсязі, згідно договору, при наявності заборгованості з боку споживачів електроенергії, які приєднанні до електроустановок які знаходяться на балансі ОК «ЖК «ЛЮСТДОРФ». При цьому ТОВ «КОМУНСЕРВІС» постійно несе витрати по технічному обслуговуванню та утриманню електроустановок ОК «ЖК «ЛЮСТДОРФ», які на сьогодняшній день не відшкодовуються в повному обсязі.
Також слід зауважити, ш;о відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ), затверджених постановою НКРЕКП 14.03.2018 р. № 312, до 01.12.2018 року ТОВ «КОМУНСЕРВІС» та енергопостачальна організація повинні внести у встановленому законодавством України порядку зміни в укладений між ними договір про постачання електричної енергії з одночасним укладанням договорів про розподіл та постачання електричної енергії за регульованим тарифом з кожним мешканцем житлового масиву.
У зв’язку із вищезазначеним ТОВ «КОМУНСЕРВІС» повідомляє Правління ОК «ЖК «ЛЮСТДОРФ» про зміну схеми електропостачанні згідно договору про постачання електричної енергії з 20 вересня 2018 року, та про необхідність вирішення питання щодо укладання прямих договорів на постачання електричної енергії із АТ «Одесаобленерго».

В.О. директора ТОВ «КОМУНСЕРВІС»      О.Б. Блінцов

Отзывы:

Пока отзывов нет. Ваш отзыв может стать первым

Чтобы оставить отзыв зарегистрируйтесь или авторизируйтесь.